(+420) 734 785 077
lubos.chlad@bohnice.cz

Babí hra

Multižánrový festival Babí léto konaný v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice

Babí hra 2019

I v letošním roce se již po devaté v rámci festivalu Babí léto bude konat „Babí hra“.

Babí hra je hra pro děti, jejich rodiče, kamarády a blízké. Hra se snaží jednoduchým způsobem kopírovat způsob rehabilitace lidí s duševním onemocněním – formou aktivního trávení volného času (sportovní hry), formou využití Hagioterapie a spirituální péče (návštěva kostela sv. Václava), formou využití arteterapie (malování s arteterapeutem), formou nácviku dovedností, formou nácviku kognitivních funkcí, formou seznámení (a vyzkoušení) s pomůckami pro sportovní vyžití lidí s fyzickým hendikepem, formou nácviku rovnováhy a další.

Stejně jako v loňském roce se Babí hry budou účastnit organizace Bona, o.p.s., Green Doors z.ú., Skautský oddíl Stopaři, Sportability o.s., DDM Spirála, SK Jourds, Sbor dobrovolných hasičů Praha 8, Taekwondo-škola taekwonda ITF Gebaek HosinSool a Lanový park. SHŠ Benedictus Flatus a spolek Meetina. Novými účastníky na stanovištích budou chemici z VÚPP a Klubovna na Průhonu od Nadace Bona.
Babí hra startuje v sobotu 14. 9. 2018 ve 13:00 v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice.
Můžete se těšit na odměny, které čekají všechny účastníky v cíli.

V září se těšíme na viděnou! 
Nahoru
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram